Outsourcing Olsztyn
SERWIS | OUTSOURCING | POGOTOWIE | POZYCJONOWANIE | KONTAKT Olsztyn
olsztyn

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny (obsługa informatyczna firm) jest to przejęcie przez firmę zewnętrzną obsługi określonych dziedzin działalności firmy, związanych
z informatyką, które pozwala skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

Zalety outsourcingu:
- wyższy poziom usług świadczony przez specjalistę,
- firma obsługiwana koncentruje się na swojej podstawowej działalności,
- dostęp do najnowszych i najbardziej optymalnych rozwiązań,
- redukcja i kontrola kosztów (brak opłat ZUS, świadczeń pracowniczych, wydatków na szkolenia przy dodatkowym pracowniku w firmie)

Wady outsourcingu:
- o każdej usterce lub problemie trzeba nas powiadomić (telefon, e-mail, skype, gg),
- zmiana starych z reguły mało efektywnych "przyzwyczajeń".

Oferuję bardzo dogodne warunki współpracy i indywidualne dostosowanie oferty
do Państwa potrzeb. Wieloletnie doświadczenie pozwala profesjonalnie i szybko sprostać nawet największym wymaganiom klientów. Zapraszam serdecznie do współpracy.

Obsługa informatyczna w zależności od liczby stanowisk i obowiązków od 60 zł do 80 zł za jedno stanowisko komputerowe/miesiąc.

Jak wygląda obsługa informatyczna? Dokonujemy wstępnego przeglądu instalacji systemów informatycznych u klienta. Wyznaczam opłatę w zależności od liczby stanowisk. Sprawdzam konfigurację sprzętową i zaplecze programowe. Konfiguruję system na poszczególnych komputerach. Optymalizuję sprzęt i urządzenia peryferyjne zarówno od strony wydajności jak i najbardziej ekonomicznej eksploatacji. Wśród naszych klientów znajdują się między innymi:
- osoby indywidualne;
- firmy handlowe, usługowe i produkcyjne (studio video foto, niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, szkoła językowa, biuro rachunkowe, firma poligraficzna i inne).

© 2005-2011 Serwis komputerowy Olsztyn